View Single Post
Staro 10.04.2017., 12:16   #5
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@vodokotlic

Joj, ko da sebe citam. Imao istu situaciju. Nakon jednog gasenja boot je postao lutrija.
Il ploca tuli da je vga error, ili su ventovi grafe na 100% (a to ati radi kad kao nema prikljucen dodatni power kabel), nema boota i amen.
Boota nakon par restarta, dalje je sve radilo ok. Igre, furmark, benchevi nikako je srusit, nema artifakta i sranja.

Onda sam jedan dan primjetio da mi youtube/twitch u FF/Chromeu bilo koji video playani zdere 80/90% grafe. Upalim hardware acc koji kao vise tereti grafu, usage padne na 20ak %. Izludio se i sa tim.

Gledao GPUz i vidio da grafa treba bit u PCIe X16 v1.1 al ona radi u PCIe x1 v1.1. Poslao grafu u 3materine jer nisam nista mogao rijesit. Stavio 560ti unutra, tisa od XFX dual fan atice i hladnija.
Crkla za mjesec dana, stavio drugu 560ti, radila 2 sedmice, nakon cold boota black screen kad ulazi u win. Maknem drivere, sve ok, ima slike. Install bilo kojih nvidija drivera...black screen kad udje u win. DDU nije pomogao. Poslao sve u materinu.

Stavio nazad problematicnu 6850, boota iz prve, stavio drivere, sve boota ok. Igre i sve drugo radi za 5. Sad ti budi pametan. Al ova 6850 je bez problema radila u druge 2 mashine. Sad radi i u ovoj, idiotizam.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote