View Single Post
Staro 09.08.2019., 16:56   #6144
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Mrcvario sam Mi9 sat vremena i dojmovi su odlični. Čak mu i kamera negdje blizu S9+ a bolja od mog S7. Testirao indoor (u idealnim uvjetima je naravno isti/sličan, vrhunski rezultat). Da se podešavat i saturation i sharpness pa se mogu postići isti "nabrijani" rezultati kao sa samsunzima. Video je ok iako me nije oduševio kao na samsungu. Čak i moj stari S7 radi fluidniji video (1080p 60hz) iako vjerujem da se na dnevnom svjetlu mi9 bolje ponaša. Android 9 je bio gore. Uzimam mob za 2-3 tjedna i sad mi je Mi9 u užem izboru kao i S9+. Iskreno, navikao sam na samya ali samy ima nešto lošiju bateriju i taj odvratan edge dok mi9 ima i veći ekran i ravan što mi je ipak bolje. Mislim da bi pregrmio prije lošiji video nego edge iskreno (slabo snimam video). Fali 3.5mm kao i dodatna mema ali jbga...Miui je kakav je, nije savršen ali nije ni samsungov One UI tu nešto puno bolji, više sam se naviknuo na njega. Snapdragon kod Mi9 ipak je bolji nego exynos koji se gurao u S9+..onak iskreno. Budem vidio još. Ako se i odlučim za Mi9 morat ću izvagat jer mi se isplati dati 300kn više za "hr garanciju".
renc je offline   Reply With Quote