View Single Post
Staro 26.07.2019., 10:01   #6066
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor santos Pregled postova

Mi band 4
prvo, dok se puni, vidi se na mobitelu kolko je puna baterija, i dok zavrsi s punjenjem, baca notifikaciju na mobu da je puna.

apdejtat cu post dok vidim kolko mu dugo drzi 1 % baterije
Iz mog iskustva (imam ga malo više od mjesec dana) baterija je izvrsna, u prosjeku manje od 5% dnevno troši, prvi ciklus izdržala točno 20 dana, sad mi je nakon 10 dana na malo ispod 50%, po meni napredak ogroman jer na MB3 nikad mi nije izdržala više od 8 dana. Doduše, moram spomenuti mali glitch koji sam primijetio - 20. dan nakon prvog punjenja bilo je još oko 8-9% baterije pa sam očekivao još jedan cijeli dan, ali se samo ugasila, a nakon punjenja je jako brzo (u istom danu pao postotak do cca 85%) da bi se nakon toga sve vratilo u normalu (4-5% dnevno). Pretpostavljam da je do poliranja softvera, a i do sada su već izašla 2 ili 3 ažuriranja.
Što se tiče funkcija, sve uredno radi, notifikacije (WA, SMS, mail itd.) dolaze uredno osim 2 stvari - ne radi obavijest dolaznih poziva za što Mi Fit kaže da moram ažurirati svoj MIUI na mobu na zadnju verziju (što je istina da nisam, iako je dostupno već neko vrijeme), a druga stvar je da Viber poruke randomly dolaze (više ne nego da), ali i to ću vidjeti kad ažuriram MIUI).
Najbolja stvar su definitivno watch faces koji se mogu mijenjati (najbolje aplikacija MB4 Watchfaces sa Storea) te koji mogu prikazivati različite parametre na glavnom ekranu (npr. ovaj Garmin na fotki). Ekrani se mogu mijenjati direktno na mobu (samo 3 defaultna i posljednji stavljen s moba), ostali s mob aplikacijom.

I još bih dodao da je izvrsno što pašu strapovi od MB3 tako da se ne trebaju novi kupovati.

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote