View Single Post
Staro 23.07.2019., 20:42   #6063
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Pa krenimo redom... imam mi band 2, zeni sam kupio mi band 3, pa cu ih sve probati usporediti.

osobno sam jako zadovoljan bio mi bandom 2, pogotovo trajanjem baterije u usporedbi s mogucnostima. (i dan danas traje oko 21-24 dana, zadnjih 10% se brze prazni).

mi band 3 mi nije sjeo jer mi je meni bio nepregledan, npr dok hoces pogledat stanje baterije, ne mozes ko na dvojiki s 2 tap-a pogledat nego moras trazit po meniju. takodjer, trojka mi nije uvijek lovila moj touch/slide u stranu.


Mi band 4
prvo, dok se puni, vidi se na mobitelu kolko je puna baterija, i dok zavrsi s punjenjem, baca notifikaciju na mobu da je puna.

s akaunta mi je odma potego moje postavke, ukljucujuci i moju jutarnju budilicu.
mi band 4 radi superglatko, meniji su odlicno (citaj: nekom logikom) poslagani.
s glavnog menija sa satom, baterijom i koracima, lijevo desno dolazi meni za pustanje muzike.

gore dolje meniji:

Status
steps, distance, calories

Heart rate
mjeri otkucaje, ali ne ko na mb2 da izmjeri i to je to, nego mjeri neprekidno, dok ne izadjete iz menija.

workout
running, treadmill, cycling, walking,excersise, pool swimming (pool size u metrima slazete sami). za ove ostale opcije imate time, distance i pace, koji preko gpsa mjeri.

weather
prikazuje ikonu vremena, trenutnu, min i max temperaturu i lokaciju.
skroll prema dolje pokazuje prognozu za sljedeca 4 dana.

notifications
citanje i brisanje notifikacija

more
ukljucivanje dnd moda, slaganje alarma, muzike, stoperica, timer, silent, band display mijenjanje (ima 3 opcije, ostale se vjerojatno mogu downloadati kolko sam vidio ima ogroman broj templejtova).

settings
slaganje brightnessa, lock screen i reboot.
lijevo desno je samo prebacivanje s glavnog ekrana na pustanje muzike.

apdejtat cu post dok vidim kolko mu dugo drzi 1 % baterije
__________________
slow is smooth, smooth is fast...

Zadnje izmijenjeno od: santos. 23.07.2019. u 20:54.
santos je offline   Reply With Quote