Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 23.09.2010., 16:04   #4180
Ph03n1x
Premium
Moj komp
 
Ph03n1x's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin/Zagreb
Postovi: 1,846
e ovak, posto su RF-52 jako osjetljivi zvucnici, uz njih sam uzeo NAD C315BEE, koji je dovoljan da ih ganja bez broblema. zasad jos slusam na frendovom cambridge audio azur 340c cd playeru, inace ce sve to ici preko pro-jectovog usb box-a, koji mi jos nije stigao.

usporedivao sam ih s malo manjim RF-10 kutijama.

meni osobno jako odgovara detaljnost koju ima klipsch. svjetao, cist, ostar zvuk. nisko sviraju jako dobro i precizno, ipak prilicno bolje od RF-10, osjeti se ta razlika u velicini kutije, a i bas jedinica. basa definitvno ne fali.
tweeter i horn je cini mi se isti u oba modela, tak da u visem spektru sviraju slicno.
nisam jos osobito spretan u sluzenju rjecima da opisem zvuk

cijela reference serija od klipscha je bila na akciji, tocnije ovi zvucnici s 4 i pol soma na 2800.
za te pare od recimo PSB-a sam mogao dobiti samo neki bookshelf iz image serije. makar mi se prilicno dopao PSB, ovo je ipak zbog akcije daleko bolja kupovina. psb je da tak kazem, nesto "mekaniji".
slusao sam i triangle stellu es. to je divota od zvucnika, al mi je bila malo van budeta. naravno, treba ju upariti sa sub-om, onda to prekrasno svira...

zasad sam jako zadovoljan nakon par sati slusanja.
moram reci, za te novce momentalno ne znam dal ima nesto bolje. meni savrseno odgovaraju.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Ph03n1x. 23.09.2010. u 16:36.
Ph03n1x je offline   Reply With Quote