View Single Post
Staro 02.07.2019., 15:04   #83
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
I sva muka da bi dobio: pljeskanje drage po goloj a svjetlo se pali / gasi (ne uspijevam naći odg. video)

Sprd off, malo je gnjavaža ali dva "pera" + vijci sa std. prekidača bi trebala odgovarati da zavidavanjem uhvate našu std. kutiju.



Hhahahahahahha, Nikky trolleru


Nije tako, to sa paljenjem/gasenjem pljeskom je staraaaaa fora, vec sam isao na automatizaciju rasvjete, a google home support je gratis fičur da ne moram trazit mob po kutnoj kad zelim neko svjetlo upalit/ugasit nego mu samo kazem sta da pali ili gasi


Problem je sto ja u zidovima imam kutije tipa 50mm sirine, a ovi prekidači (sredisnji dio) su 48mm, tako da kad stavim 2 pera, jbga ne stane uopce u kutiju, tako da je za sad samo jedno pero jer drugo ne stane.
Kupit kutiju sm68x40 i sve ih zamijeniti , to nema ni cijeli dan posla


Nego taj salter mi je kraj termostata za bojler pa bi u duhu modernizacije ajde da zamjenimo i njega. Imam Vaillant VRT250 koji je ok, ali samo za tjedno programiranje koje odrađuje stvarno korektno. Ali ogroman je i nema nikakve pametne funkcije.


Za oko mi je zapeo ovaj termostat pa jel ga mozda netko ima, jer posto je proizvod polugenerički čunga lunga proizvod, dobit neke konkretne podatke je onako, relativno. Inače sam termostat dolazi u 3 varijante (za grijanje vode, podno električno i plinski bojler, sa ili bez wifija.
Grijanje bi opet bilo u tjednom rasporedu, ali npr ne znam koliko dnevno vremenskih blokova imam, niti u opsu pise.


Pa ako netko ima iskustva, slobodno napisite
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote