View Single Post
Staro 16.06.2022., 22:59   #1
shoki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: STUBIČKE TOPLICE
Postovi: 605
Laptop 'za puštanje muzike'

POzdrav svima

Ovako, ja sam izvan svega, ne pratim više toliko.
Susjed me zamolio da mu nađem laptop, stariji čovjek, al full aktivan, DJ-a, pušta muziku, ponekad odradi neku radio emisiju, super lik. I to sve na nekoj krntiji od laptopa sa 2 gige rama. MP3 dekodiranje ga zakuca
Ne boji se tehnologije, al nije bešto pretjerano computer savvy.
I sad od mene udavi, daj mi nađi nešto.

I ja sad nisam siguran kaj da mu preporučim. Da je do mene, uzeo bih nešto rabljeno, relativno snažno, i da je kompaktno. Vidio netko prodaje x220 na oglasniku, ja bi to, za te potrebe, uzeo bez razmišljanja.
Ništa nove fensi sstvari, ništa super fensi tanke pizdarije a unutra celeron i 4 gige rama
No on je stariji čovjek. em nema baš para za riskirat, em nije za neko tweakanje. i kao takav, naginje novom laptopu (što je više nego validno, imaš garanciju, boli te kuki kao nešto krepa). Al opet, s druge strane, za nekih 3-4k kuna za novi lap, rabljeni možeš naći, boli glava.

I sad, šta da ja njemu preporučim? Dakle, puštanje muzike, miksanje (ne produkcija).

Svako mišljenje dobrodošlo, čak i specifične preporuke.
hvala
__________________
Q: sta ce ti mis sa "kuglicom" kad vec pa cijeni od 50-ak kuna mozes kupiti opticki mis koji je duplo prakticniji i bolje radi od tog tvog sa "kuglicom"...
A: Treba mi miš sa kuglicom jer troši manje struje. I za navigaciju po windozama je odličan tj. neizrecivo bolji od dirke.

Zadnje izmijenjeno od: shoki. 17.06.2022. u 09:29.
shoki je offline   Reply With Quote