View Single Post
Staro 03.02.2017., 22:14   #1502
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
znate koliko problema sa rom-ovljem imam na z3c?

nula.

ček imam to i vizualno:



Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Zasto brkate i trpate u isti kos root i fleshanje nekih custom romova? Cyanogen i te heavy moded romove jos samo klinci fleshaju. Nitko vise ne flesha rom da bi vrtio bencarke. To je odavno out!

Cisto neko moje razmisljanje: root mi sluzu da uklonim onih par apk bloata, za tasker, ligtflow, naptime, stickmount i adaway. Znaci vecina tih appova ispravlja googlova sranja koja nije sredio ili implementirao u rom godinama. Na odlicnom su putu, ali nije to jos to
Custom kernel mi doslovno daje na pladnju barem 1h SoT-a i obuzdava SD810 da se ne trotla ko pecnica.
Custom rom je isti vrag kao google rom (aosp+full gapps) + 10ak (?) sitnih UI/UX kustomizacija na koje se covjek navikne. Rom ne daje nikakve bolje performanse, bolju bateriju niti sl. Nije ni cudo da na N6P jako puno ljudi vrti stock rom + root + opcionalno kernel.

Osobno nikad nisam ni vidio smisao fleshanja aosp roma na samsung/htc i sl. Gubis sve ono sto je proizvodjac "ugradio" u os: IR port, neke spesl opcije koje nema aosp, gubis camera app i sve njene mogucnosti (manual, raw)... Vrtiti aosp na S7 je suludo.

Kupit cu si i ja jednog dana iphone, obecao sam si to!
Potpis na boldano
na podcrtano
Sn4k3 je offline   Reply With Quote