View Single Post
Staro 30.08.2006., 10:29   #3
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
HP nx6110




Specifikacije

Intel Celeron 1,4 gHz
512 mB DDR
15'' TFT
40gb HDD
8x DVD+/-RW
2*USB 1.1
VGA izlaz
trajanje baterije: 2-4h (cca 80min gledanja filma na DVD-u)


Dojmovi

Koristim ga preko godinu dana već i ja sam super zadovoljan. Prije svega izgledom. Kada vam netko kaže riječ laptop, zamislite ovog HP-a. Baš je pravi laptop, bojom, oblikom, izgledom. Bez ikakvih črnčkarija po sebi, 150 različitih boja i sličnih marketinških kretenarija...
Čvrst (uljeva povjerenje) i ne ne nešto zasebito lagan, mogao bi i biti brži. Dugo govorim da ću skupit 300kn i staviti još 512 DDR-a, ali eto još dan danas nisam.
Celeron sa svoje strane obavlja posao kako spada i nije niti jednom do sada zakazao. Lijepo vrti svojih 1,4 sto je za potrebe laptopa, i sasvim dovoljno. Misljenja sam da laptop sluzi za situacije kada smo udaljeni od kuce, kao jedan malo napredniji scientific calculator. Nista vise. A za to su specifikacije ovog laptopa, barem meni, oduvijek bile i više nego dovoljne.
Moja zamjerka je ta sto nema integriran, ni Bluetooth, ni IrDU, ni WLAN. Za jedan laptop je u danasnjem svijetu nesto od toga postalo neophodno. No zato PCMCIA i Bluetooth dongle su uvijek u pripravnosti pa je za koju stoticu više, i taj problem riješen.

Ocjena: 7,5/10
mat je offline   Reply With Quote