View Single Post
Staro 30.05.2016., 16:12   #76
Deda Mraz
Registered User
Moj komp
 
Deda Mraz's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 36
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Gdje si kupio laptop ?
Cura ga je kupila u Emmezeti.

Citiraj:
Autor Princ288 Pregled postova
Zasto nisi nista rekao kad si vidio na papiru da su napisali ostecenja? Ili na tome nista nije pisalo?
Kako ne? Pitao sam ih otkud oštećenja kod njih ako je na originalnom vraćanju i zapisniku u Emmezeti pisalo da je sve neoštećeno. O tome se nisu očitovali.

Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Ja se nadam da si i reklamirao unutar 7 dana od kupnje...ako nisi, jbga, laptop se mora popravljati i tu ne možeš ništa već opet slati nazad na servis. Ako jesi, traži novi laptop.
Nažalost nije vraćen u roku 7 dana jer nismo bili doma da ga odmah instaliramo i to je nas propust. Ne radi ni zvucnik ni slusalice.
Ne radi zvuk ni na Win7, Win 8.1, Win 10, Ubuntu 14.04, Ubuntu 16.04.

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
ako se utvrdi kvar unutar 6 mjeseci od kupnje, od strane servisa, kupac vise ne mora pristati na popravljeno, moze trazit lovu nazad..
Ovdje sam našao neš korisno pod stavkom 3. http://potrosac.mingo.hr/hr/potrosac...k.php?id=12494 što isto potvrđuje to što si naveo, točno.

Danas sam na telefonu i mailu amo - tamo.
Emmezeta ne moze zamijeniti uređaj, servis mora to odobriti.
Servis ne odobrava zamjenu, oni samo servisiraju i redirektaju na Emmezetu.
Emmezeta dalje redirekta na njih.

Mislim da će to lagano na društvo za zaštitu potrošača pa neka se oni tamo međusobno pravdaju jer nemam zivaca. 2 tjedna bez laptopa da se vrati jednako neispravan. Užas.
__________________
O.o
Deda Mraz je offline   Reply With Quote