View Single Post
Staro 10.03.2015., 21:59   #66
DariX
Premium
Moj komp
 
DariX's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 172
Upoznajte najnesretniju osobu na cijelom svijetu

Kupio sam prvi tjedan prvog mjeseca ove godine novi komp (doduse u Centro.hr-u) i odmah imao problema s njim. RAM (Patriot Sig. DDR3 1600Mhz, 4GB, HS) je bio tvornicki neispravan i 2 tjedna sam se mucio otkriti da je on kriv za rusenje kompa.

Danas (tocnije jutros oko 11 sati) sam primio paket iz Alze. Narucio sam sljedece:
Patriot Sig. DDR3 1600Mhz, 4GB, HS (isti koji sam i tu kod nas uzeo da se ne kolju)
Samsunge EVO 850 - 250GB
SteelSeries Siberia V3 white

Narucio sam stvari 28.2., a 2.3. sam uplatio novce i taman je nestalo ovog keksa RAMa u ducanu. Cekao sam da dobiju novi do petka (7.3.), te su me obavijestili da je isti dan navecer sve spakirano i proslijedeno dostavnoj sluzbi.

Sto se dostave i same kupovine tice; sve je jako brzo islo i za svaku pohvalu. Paket je bio ogroman i pun onih "zracnih jastuka" Lijepo zapakirano i brzo doslo.

ALI, cemu sam spomenuo ovo na pocetku posta?
Sad sam tek uspio popikati RAM i slusalice u komp (SSD cu sutra jer nemam vremena) i vidi cuda; BSOD-alo mi je u CoD-u
Mislim si, ne moze valjda do kompatibilnosti bit, pa sam izvadio svoj "stari" keks van i ostavio samo ovaj novi iz Alze. Pokrenuo sam MemTest i javljao mi je ponovno errore nakon par sekundi pokretanja. BSOD je slijedio odmah nakon toga.

Da li je moguce da u dvije drzave u dva razlicita ducana kupim isti RAM i da su oba tvornicki neispravna? Pa koja pm? Prvo mi je dostava odgodena na tjedan dana zbog tog RAMa i sad kad sve dode, RAM ni ne radi

Bojim se cak da mi i slusalice nisu bas u najboljoj mogucoj funkcionalnosti jer mi je zvuk cudniji nego na mojoj staroj Siberiji V2, a i ekipa na TS-u kaze da mi je mic jako tih i cudan...

Sutra cu jos SSD piknut, staviti win7 (trenutno sam na 8ici, a frend je imao problema sa zvukom takoder na 8ici), pa cu testirat SSD i slusalice jos malo detaljnije.


Ocito se sve na kraju svodi na srecu. Nikad na zelenu granu s ovim mrtvim kompom
Dostava i usluga su za 5+, ali proizvod koji sam dobio je cini mi se neispravan, sto opet ne ovisi o samom ducanu.
DariX je offline   Reply With Quote