View Single Post
Staro 18.03.2013., 21:47   #134
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Lewis, jedini tko je argumentirano nešto konkretno o prednostima i manama Windows 8 napisao je Mario92 na prethodnoj strani. Svi ostali pišu šaroliko da se ne može uhvatiti ni za rep niti za glavu. Da ne duljimo, ja koristim Windows 8 i znam kolika je razlika između Windows 7 i 8. I istina je da je Windows 8 nešto bolji/brži/stabilniji od Windows 7 makar nisam imao problema niti s Windowsima 7. Ono što od korisnika pokušavam dobiti kao odgovor je FUNKCIONALNOST SUČELJA ali vidim da su neki od vas u stanju raditi u Command promptu i zaklinjati se da je to OK ili kupovati dodatke sistemu koji su ranije bili sastavni dio sistema i ne čuditi se tome već se čuditi zašto je meni sve to neobično. Napredak operativnog sistema ne očituje se samo u tome koliko sekundi je kraće bootanje ili koliko frejmova više ima BF3 već i u tome koliko je funkcionalno sučelje za barem 75% korisnika. Ako 90% ljudi ustvrdi da im fali Start meni, onda je nešto naopako u sistemu.
No, da ne ispada da spamam ovaj thread jer nisam dobio gotovo nikakve konkretne odgovore osim od korisnika Mario92, EOD i od mene...
Sinac je offline   Reply With Quote