View Single Post
Staro 25.11.2020., 12:03   #15466
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor Crypto Pregled postova
Što se tiče daljinskog, tipke su malo tvrđe, treba ih jače stisnuti. To se i meni činilo na početku da ne radi nikak, ali kad stisneš kak spada onda radi normalno i sve registrira. I pošto je BT daljinski, a ne IR, ne trebaš ga usmjeravati prema tv-u.

Što se tiče verzije softvera, stisneš Help i dolje u lijevom kutu piše. Ne vjerujem da je zadnja verzija dostupna OTA, možeš skinuti sa sony.hr i staviti na USB, imaš tamo upute. Naravno ako si hrabar i ne bojiš se bugova

Ovo da se mora gledati direktno tv, meni je draže tak nego da imam očajni kontrast kao na IPS-u. Plus što mi to nikad do sad nije bio problem, na nekih 3m smo od tv-a i ako se pomakneš metar lijevo-desno nije da bude negledljivo, još uvijek je to dobro. Žena zapravo ne kuži da je išta tu isprano iz te metar-desno pozicije, tak da sam ionak ja u sweet spotu i svi sretni i zadovoljni.
je nasao za soft, thanks

LOL, nisam ni znao da je daljinac BT, ja uperim u tv u svim mogucim smjerovima i mislim si zas tak lose hvata je tipke su tvrđe i kad ih se bolje citaj preciznije stisne sve 5
i još daljinac ima poseban soft za sebe

slika je ludilo a crna je tek wow, kad imam neke tranzicije iz scene u scenu pa nastupi crn ekran, telka ko da je zgasena OLED level
Spikeman je offline   Reply With Quote