View Single Post
Staro 25.11.2020., 09:01   #15461
Crypto
Premium
Moj komp
 
Crypto's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
...zasad jako zadovoljan 4K slikom i HDR-om, kad stavis kvalitetan 4K source fakat izgleda wow al jedino kad gledas ravno u njega ak se gleda iz bilokakvog kuta nije to vise to...
daljinski je za k... stiskam sa kursorom po par puta po istom mjestu da primi, poprilicno iritirajuce, imam stari LCD Sony od 3500kn i hvata sve, ono wtf...

vidim da je novi soft vani od 14.10.2020
unutra je taj 4K 120Hz update, vidio na sluzbenoj stranici ali ga nece povuc preko wifia kaze imate najnoviji soft...

btw kak se vidi koji soft imam instaliran?
odem pod status i imam verzija jezgre 4.9.125 jel to to?
Što se tiče daljinskog, tipke su malo tvrđe, treba ih jače stisnuti. To se i meni činilo na početku da ne radi nikak, ali kad stisneš kak spada onda radi normalno i sve registrira. I pošto je BT daljinski, a ne IR, ne trebaš ga usmjeravati prema tv-u.

Što se tiče verzije softvera, stisneš Help i dolje u lijevom kutu piše. Ne vjerujem da je zadnja verzija dostupna OTA, možeš skinuti sa sony.hr i staviti na USB, imaš tamo upute. Naravno ako si hrabar i ne bojiš se bugova

Ovo da se mora gledati direktno tv, meni je draže tak nego da imam očajni kontrast kao na IPS-u. Plus što mi to nikad do sad nije bio problem, na nekih 3m smo od tv-a i ako se pomakneš metar lijevo-desno nije da bude negledljivo, još uvijek je to dobro. Žena zapravo ne kuži da je išta tu isprano iz te metar-desno pozicije, tak da sam ionak ja u sweet spotu i svi sretni i zadovoljni.

EDIT: Pojavio se v6.0414 update, OTA, na sony.hr za sad još nije.

Zadnje izmijenjeno od: Crypto. 25.11.2020. u 13:42.
Crypto je offline   Reply With Quote