View Single Post
Staro 30.04.2013., 13:52   #216
Zpoljak
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
Citiraj:
Autor LuxZg Pregled postova
Horza, ovaj tvoj "PAP4040DUO_20121101_V1.0.10" ( sa http://dl.horza.org/android/prestigi...01_V1.0.10.zip ).. jesam ja to dobro skužio da on restora na tvorničke postavke ama baš SVE na mobitelu? Uključujući i MBR i sl? Jer ja se napatio vratiti korak po korak sve živo (unroot, recovery, vold.fstab, reparted, ...) i sad kad sam kao zadnji korak išao vratiti na 1.0.10 čini mi se da je on sve zgazio i da sam bezveze potrošio sat vremena ;D Pa onako, čisto da mi potvrdiš, da znam za drugi put... I možda bi sad kad dignem do 1.0.15 napravio isti takav "čisti" backup sa 1.0.15 ROM-om, da ne moram svaki put ispočetka ak nekaj sj**..

EDIT: Ak naletiš uskoro online može i neki hint/help oko backupa.. volio bih backupirat kompletno ovak ko ti, sa MBR i svime.. za sad sam našao sve osim kak si MBR backupirao..
Kad sam ga preko OTA nadogradio do 1.0.15, ja sam ga onda root-ao i preko CWMR- napravio backup, postoji mogućnost u onom fajlu kojim si ga restorao na početne postavke, da ga i backup-iraš na postojeće postavke i ROM, ali nisam ulazio u to, opisano je negdje na XDA-forumu, a možda čak i ovdje, probaj naći. Zezala me moja sedmica u tom procesu, pa sam morao na kćerkin netbook koji ima stari XP i tamo mi je sve odprve proradilo. Ne mogu sad puno prtljati na kompu i tražiti, na poslu sam, a sposla idem na godišnji.
Pozdrav!
Zpoljak je offline   Reply With Quote