View Single Post
Staro 27.05.2009., 20:23   #7
SnakePriest
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb,Rudeš
Postovi: 197
npr stavis neku komponentu na prodaju npr HD4830 za nekih 600 kn i onda ti dode neka seronja i napise ti u postu da ima neka HD4770 za 700 kn koja je bolja od 4830...neznam dali je zastvarno bolja ali ja dajem samo primjer cijene i komponente...i zbog takvog jadnog komentara prodavac popusi hrpu mogucih musterija.ali ovo je bio stvarni dogadaj...prodavao sam Gainward 4670 za 450 kn i onda mi dode (necu ga imenovati,prepoznat ce se on sam) i kaze kako ima u Diskont24 Sapphireova za 500 kn blabla,pa ako ima tamo za kupiti onda odi.drugo,ja sam hvalio njegov hladnjak kako je u idleu 33 stupnjeva a u loadu ne prelazi 55 stupnjeva i onda dodes ti Baja i kazes da je taj hladnjak u qurcu jer je homemade i da je bucan bla bla....jesi li ti ikad imao stock kuler u grafickoj koji je odlicno hladio a da je bio tih???jer nemozes imati odlicno hladenje i da je tih...pogotovo stock.e pa ja sam onda zbog principa prodao grafu clanu Ddario koji je ujedno i dosao meni doma po grafu za 350 kn jer se samnom da sve dogovoriti kao i uvijek.vjerujem da se sa svim prodavacima da dogovoriti ali zbog takvih komentara onda nitko ne zeli robu koja je popljuvana bez obzira dali je u odlicnom stanju,sa garancijom itd
SnakePriest je offline