View Single Post
Staro 12.06.2019., 08:43   #5896
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Jasno mi je to, razumijem razliku u ekranu i kameri sto izdize S9 u taj flagship segment, ali meni recimo kamera nije toliko vazna. Ekran ce me isto tako zadovoljiti osim ako nije neko mega neresponzivno smece. Osnovna stavka je da je stabilan i dovoljno brz u svakodnevnoj uporabi. Ako to zadovoljava, a trebao bi sa svojim procesorom i 4gb rama, meni je dobar.
Ako ne, radije cu onda uzeti jos jedan S9 ili mozda neki HTC-ov ili Huaweiev flagship, mozda cek iPhone. Ali ako mogu proci za poprilicno dobar Xiaomi ispod 200€, onda bih radije to.
Mislim da cu uzeti RN7 sa Amazona i vratiti ako mi ne bude odgovarao.
Mobitel je fluidan, ekran je dobar. Kad kažem dobar, znači da je i vidljivost na suncu OK, čak i kad preljepim neko kaljeno staklo preko. Kod notcha postoji bleed koji se vidi na bijeloj podlozi ako se zagledaš. Fotke su zapravo jako, jako dobre. Naravno, glupo je i pomisliti da je bolji od S9, ali za te novce je mobitel jako dobar. Baterija mi bez problema drži dva dana mog korištenja. Ovo što ti tražiš, mobitel itekako zadovoljava... A sad, odluka je na tebi. S tim da sam uvjeren da bi ti i dijete bilo prezadovoljno s RN7 što se tiče funkcionalnosti i kamere. Eto, jedino što brand nije cool.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote