View Single Post
Staro 09.06.2019., 19:18   #365
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Evo da se i javim sa lošim iskustvom, reklamacije su im užas i nikada nisam takvo nešto doživio a hvala Bogu reklamirao sam svuda i svagdje.

03.04.2019. - Predane 4 grafičke (Sapphire RX580 8GB) na reklamaciji

Nakon cc 30 dana zovem da pitam kakvo je stanje, jer na mail nisu odgovorili niti su mi išta javili oko mojih reklamacija.
Preko telefona dobivam informacije da je sasvim normalno čekati 60-70 dana da se grafičke poprave. Naravno, razumijem i zahvaljujem se.

29.05.2019. Opet šaljem mail da vidim ima ikakvih informacija jer eto prolazi skoro 60 dana. Dobivam brzi odgovor (u roku 3min) da su poslali upit dobavljaću te će mi se javiti povratno.

03.06.2019 (pondjeljak) - Opet šaljem mail, jer naravno nitko me do tada nije ništa kontaktirao. Isto tako, brzi odgovor da će reklamacije biti riješene do sredine ovog tjedna.

Nakon toga dobivam i poziv od servisa, da su im javili kako mi daju umjesto Sapphire grafičkih XFX jer eto to je bolje i to je bolja zamjena, s obzirom da nemam pojma niš o tome, prsitajem jer eto manje mi je važno koji je proizvođać ako ide nova grafa i novo jamstvo.

Danas 09.06 (Nedjelja) tj 67 dana a mojih reklamacija još nema, nema niti ikavih poziva više niti išta iako je sredina tjedna davnih dana prošla.

Čekamo još tih famoznih 70 dana pa će da vidim što ću dalje napraviti, ali mislim da sam pre razuman... ali isto tako znam da više nikada niti lipe neću tamo ostaviti....Žao mi je ko psu što sam za vrijeme majning ludnice ostavio preko milju kuna kod njih i sada nakon prve reklamacije kiksaju...blago rečeno, sramota da jedna takva trgovina ima tako loše i spore reklamacije (grafičke su njihov uvoz te nažalost nemam kontakte od ovlaštenog servisa).
FRipper je offline   Reply With Quote