View Single Post
Staro 09.07.2008., 15:44   #13
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Lijepo mislim, čak sam gore i napisa malo detaljnije, a i masa ljudi se složila. Jednostavno su preskupi, ili da bude jednostavnije, te da uzbjegnem daljnje svađanje MENI su preskupi.

A svrhe usporedba je bila da je glupo dat 1800 kn za 1,2 kW napajanje ako ti konfiguracija ne vuće niti 400W, kao šta je glupo dat 1800 kn za kućište, ako recimo jedan CM690 možeš dobit za 3x manje para, a dotično nije ni u kom slučaju 3x lošije, ni po izgledu ni po kvaliteti, ni po funkcionalnosti.


I da, sve ovo je moje mišljenje, moje Ako ti je glupo ili ludo ili šta već, ne moraš ga ispravljat jer ga ja neću promjenit, napiši jednostavno svoje i gotovo
Dobro. Moje mišljenje je da ne možeš uspoređivat napajanja i kućišta. Napajanje ne gledaš cijeli dan, ne otvaraš ga/zatvaraš, ne utječe ti na temperaturu komponenti, ne čini te sretnim ili tužnim kada ga pogledaš, ono je jednostavno...napajanje. Kućište je sve ovo gore napisano. Netko će dat za njega više para jer može i ne želi jeftini CM koji je dovoljno funkcionalan. Želi savršenstvo kojeg pružaju proizvođači poput Lianlija, Silverstona, itd., i ne misli uskoro mijenjati kućište, i ne znam...užitak mu je gledati ga, znati da je njegova površina brušeni aluminij, da je ručno završen, da ima milijun detalja koje "obična" kućišta nemaju, itd.
Eto, samo zbog toga je glupo reći kako su takva kućišta "neisplativa".
Neo-ST je offline   Reply With Quote