View Single Post
Staro 12.06.2002., 18:43   #38
Frane
PC Ekspert
 
Frane's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split, Zadar, Zagreb
Postovi: 207
Citiraj:
Al još uvijek nisi objasnio kakvu korist imaju firme od davanja na test najnoviju robu??? Naravno mislim u hr, a ne u svijetu....
Ako tako budes razmisljao, tesko da ces vidjeti kako PCEkspert postaje blizu svjetskim sajtovima za hardware.

Najbolje da niko nikome ne daje nista na test, nista neka se ne reklamira & stuff.

BTW ja bi prije uzeja, recimo npr. sada Epox 8K3A+ (uzeja sam jer je zadnja testisana) nego neku no nejm plocu koju niko ziv nije preporucio. Kakva korist od toga? Pa Vemil je uvoznik Epoxa za Hr (bar mislim) i normalno da ce onda se njemu dici prodaja jer ce njihovi dileri traziti vise robe od Epoxa, jer su procitali negdje da je Epox dobar ili je neko treci procitao da je on bolji od NekogShita (TM). I jos uz to ako su procitali da je dobivena iz Vemila zasto bi se trazilo drugdje, kad navedemo i mail i broj telefona i ulicu, bar mislim.

Ako neki firma prodaje X procesor, Y graficku i Z memoriju i ti nista ne znas o tim nekim X, Y i Z proizvodjacima, ali ti nebi bilo draze da npr procitas na PCexu da je X i Y dobar,a Z suxa, zar se nebi osjecao sigurnije i znao bi u sta se upustas.

Mislim, takvo razmisljanje kao ti, ima svaki prosjecni vlasnik informaticke firme u Hr i zato ce oni ostat prosjek, a oni koji daju idu dalje....
__________________
|Neko jako racunalo|
Frane je offline   Reply With Quote