View Single Post
Staro 09.01.2019., 12:13   #9465
Mljac
Premium
 
Mljac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zaprešić/Laduč
Postovi: 457
Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Taj max3 za 209kn možeš dobit najlakše ako njima stigne zahtjev da prelaziš kod drugog provajdera.
Inače ne postoji šansa za dobit tako nisko, bar ja nisam uspio, ni preko prodajnog predstavnika.
Meni je isteko max3 sa sport plus paketom koji sam plaćao cca 300kn, te dva mjeseca račun bio prek 400kn, a nisu više ni po toj cijeni dali od 300kn, samo nudili idiotarije 400+kn.
Ja popizdio, odem u A1, potpišem na 2 god neki bzveze paket, A1 šalje ovima zahtjev da prebacujem fiksnu liniju u A1, kad je tcom dobio zahtjev, zovu me i ko iz topa nude 209kn max 3 i šta sve ide u to, besplatno prema fiksnim i mobitelima, snimalica, hd kanali, 400kn keša i još sam uzeo sportski plus za 15kn i regionalni za 9kn.
Sa vipom sam taj ugovor raskinuo u roku od 14 dana i svi sretni i zadovoljni, sem A1 heh.
Mogu ovo potvrditi. Natezao sam se mjesecima sa korisničkom oko cijene i svi su se radili grbavi jer 340 je kao normalna cijena.
Kad sam potpisao ugovor sa A1 u roku tjedan dana zvali me iz HT-a i ponudili 209 za MAX3 (+još 15 za sportski). Ja sam imao i 800 kn penala za eventualni prelazak jer ugovor još nije istekao ali ni to im više nije smetalo da mi ponude novi ugovor na 24 mjeseca.

Toliko o brizi za korisnika koji je kod njih 20 godina.
__________________
Member of PCE 100+kg demolition squad
Mljac je offline   Reply With Quote