View Single Post
Staro 04.01.2019., 06:28   #9453
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Kao što rekoh, i da je 209 kn, 30 HBO, 30 za non stop plus (pričanje), 30 za pickbox, 30 za pozive u svijet... doći ćemo na 350 dok si rekao keks... znači ponuda je ok... samo važem da li prebaciti Simpa broj u tarifu ili ne? Muči me to što ako moram nešto skinuti nemam tu opciju jer guta prvo jedinice iz glavne tarife.... edit: glup sam... pa dual sim... i sve sam riješio... uzeti novi broj i imam 2GB neta svaki mjesec, a originalni ubaciti 200kn bon pa sam 6 mjeseci miran...
Taj max3 za 209kn možeš dobit najlakše ako njima stigne zahtjev da prelaziš kod drugog provajdera.
Inače ne postoji šansa za dobit tako nisko, bar ja nisam uspio, ni preko prodajnog predstavnika.
Meni je isteko max3 sa sport plus paketom koji sam plaćao cca 300kn, te dva mjeseca račun bio prek 400kn, a nisu više ni po toj cijeni dali od 300kn, samo nudili idiotarije 400+kn.
Ja popizdio, odem u A1, potpišem na 2 god neki bzveze paket, A1 šalje ovima zahtjev da prebacujem fiksnu liniju u A1, kad je tcom dobio zahtjev, zovu me i ko iz topa nude 209kn max 3 i šta sve ide u to, besplatno prema fiksnim i mobitelima, snimalica, hd kanali, 400kn keša i još sam uzeo sportski plus za 15kn i regionalni za 9kn.
Sa vipom sam taj ugovor raskinuo u roku od 14 dana i svi sretni i zadovoljni, sem A1 heh.
Revolver3844 je offline   Reply With Quote