View Single Post
Staro 24.09.2014., 09:17   #119
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Kartice su dobre, nema sumnje, zaključeno je već koje su prednosti, i onaj tko kupuje nešto u tom rangu novo mislim da će dobro proći sa kupnjom navedenih (npr. 970), nego iskreno čitajući sve reviewe opet "napuhuju i reklamiraju" na svoj način a pola njih je patka žešća, prikazuju R9 290 sa 9.5k Firestrikea npr. što nije istina, jer ne kužim onda kako moja izvrti 12100 Firestrike-a na 1100Mhz, da ne govorim o Nvidia "favor" games testovima, tako da kolega Sam je na pravom tragu xD.
No neću više jer će ljudi reći da njamke, htio sam reći da kartice daju zavidne rezultate, TDP i same temperature su super, ali oni koji očekuju da će svaka 970 potegnuti 1500Mhz,... zaboravi, jednostavno ne vjerujem dok se ne dokaže suprotno, želim reći da i dalje to nije neki "breakthrough" kakvim se prikazuje već punjenje svog džepa i hype, međutim nažalost tako stvari danas funkcioniraju.
Jednostavno nova serija zamjenila staru sa boljim perfomansama i manjim TDP, ali tu je i cijena takva kakva je, a nije mala pogotovo za kakvu 980.
virus1 je offline   Reply With Quote