View Single Post
Staro 12.06.2010., 21:29   #16
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Tvoj problem je sto sve gledas kroz specifikacije, ako laptop ima jacu graficku i procesor odma je bolji.
Ajd shvati da svi laptopi u sebi imaju iste komponente, sve to radi par proizvodjaca, bitno je kuciste, touchpad, ekran, neka hardverska rjesenja i sitnice koji su pojedini proizvodjaci doveli do savrsentsva, da ne spominjem 'support' samog proizvodjaca, od softvera (drivera) pa do hardvera, HP-ov punjac kupis na kiosku za 100 kn, o tome se radi. O pristupacnosti korisniku.
Tvoj problem je što ne vidiš dalje od HPa. Taj Probook ima ispodprosječno kvalitetno kućište, sjajan je i packav, bučniji i topliji od prosjeka, a što se kvarova tiče, tu stvari ne stoje ni malo pozitivno za HP. Podrška je ok, ali je tako i kod nekih drugih proizvođača. Jednostavno, HPovi low-end laptopi nisu niti kvalitetniji, niti nude bolje komponente, niti imaju dulje jamstvo, niti nude bolju podršku od konkurencije, pa tako nisu niti moja preporuka. Ako već mogu dobiti Della s tri godine jamstva za istu cijenu, onda neću previše dvojiti o izboru između njega i HPa, jer suprotno od toga što si rekao o meni, gledam i koliko me taj laptop treba služiti i što će se dogoditi ako se nešto pokvari, a ne to hoću li moći pokrenuti COD6 na full detaljima.
redscro je offline   Reply With Quote