View Single Post
Staro 09.08.2011., 13:29   #22
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,692
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
ja sam držao jednu poveću kolekciju u spindlovima,na idealnom mjestu,mračno,dobra temepratura i ajde i malo pregledat svoju kolekciju jednog dana a svaki cca 5.dvd koji ubacim izbacim onaj CRC error kao nemoze ocitiat disk.na to sam pukao,otisao i kupio hard disk i sve prebacio na njega.od tada mi živci na mjestu,nema nere,nema prženja,nema stalnih odlazaka do trgovine po dvd-e.sve na jednom mjestu,sve uvijek dostupno.update puno lakši.pržilicu odspojio od PC-a i držim je samo kad treba Win dici.što se mene tice,kraj današnji cijena diskova vrijeme optike je odavno prošlo,pa makar to bio i BR.
e pa to ti se dogodilo zato jerbo si ih čuvao na spindlu, gdje se površina DVD dodiruje sa drugim DVdom i prašina između njih grebe površinu.
Ko ti je rekao da se tako čuvaju prženi DVDi???
postoje torbice gdje je zaštičenost vrlo dobra. ili bar klasična kutija za CD/DVD.
Vidiš meni niti jedan DVD/CD nije sa tom greškom, a imama ih još iz 2001 godine.
Više vjerujem optičnim medijima nego HDDu...oni mogu prdnut svaki čas i ode u k*** SVE što je na njima a ne samo par albuma koji su na DVDu u mp3 formatu.
quazar912 je offline   Reply With Quote