View Single Post
Staro 12.02.2021., 13:17   #2939
poweeer
Premium
Moj komp
 
poweeer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Otok
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ovo što je naručio nije ništa prekvalitetno, ali će biti lijepo.

Za njega je to bitno, i to je važno.

@poweeer, baci koju sliku kada to iskompletiraš.
Dok je doslo do isporuke bilo je problema s par dijelova i dostupnoscu, pa sam trebao napravit jednu izmjenu, na kraju ubacio jos koju.

Kuciste je na kraju Kolink Balance ARGB https://basic-tutorials.com/kolink-b...s-and-airflow/
kvalitetnije od ovog Aerocoola po reviewima i to dosta. U najgoru ruku kada dodje ako mi se ne svidi ce posluzit dok se ne odlucim potrosit ozbiljniju lovu na kuciste.

Ali onda kako ima rgb ovaj vent na izlazu sam skuzio da bi preruzno bilo imat rgb tu i rgb na procesoru, pa sam uzeo vodeno, ali budget opciju, pise da je sasvim dobro doduse.
Arctic Liquid Freezer II ali od 120mm ne od 240mm radijator (nije bio dostupan 240mm), nasao sam review i tip ga je testirao u full loadu i bio je i dalje >10 C hladniji od tog stock coolera, a bit ce to ljepse sve skupa, svidja mi se sto je to dosta plosnatije nego stock cooler ili kakav klasican air cooler koji onda strsi 10cm i zaklanja pola toga.
Planiram ga spojit sprijeda ne povise maticne tako da usisava hladan zrak iz vana direkt.

Time ce se fino oslobodit pogled prema ovom ventu u rgbu. Posto je to solidno skuplje maknuo sam 32gb rama i stavio 16.

Maticnu isto promjenio u Gigabyte B550 Aorus Elite (ne v2, nije bila dostupna a i procitao sam da su je zeznuli malo s hladjenjem u usporedbi s obicno, a usb c ne koristim)
a napajanje u full modularno 600W isto od Kolinka Gold 80, isto citao reviewe da je vise nego dobro, cak su dobili neku nagradu za isto od 700w

... ubacio jos i Logitech G203 jer mi je M65 od Corsaira u medjuvremenu riknula desna tipka a garanciju izgubio (pocelo hvatat klik dvaput - klasicni popravci i namjestanje brzine nisu pomogli), tu sam isao na sto jeftinije a kvalitetnije jer mi se nije opet davalo preko 100 eura za mis.

sad se to ceka

Zadnje izmijenjeno od: poweeer. 12.02.2021. u 13:30.
poweeer je offline   Reply With Quote