View Single Post
Staro 01.12.2018., 02:32   #5662
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
S obzirom da su master, xlr i buger pisali gore o mobilnom bankarstvu, ponovnim redistribucijama i tome

Evo info iz prve ruke:

Upravo si sam, u roku ~5 minuta složio PBZ digitalno (ona "nova" app), PBZmToken, i mZaba aplikacije.

Za PBZovo mobilno:
Treba vam vaš korisnički broj, koji se nalazi na stranici profila (uđete u aplikaciju, otvorite meni i stisnete na sliku kraj imena da vam se otvori profil i tam vam ispod broja mobitela piše korisnički.) Moja preporuka je taj dio skrinšotat i stavit na cloud čisto da ga uvijek znate, ili ga zapisat, kak god vam paše.
To se unese, onda morate unjet vašu šifru za reaktivaciju (ne znam kak se točno zove), uglavnom tu šifru morate postaviti na početku kad postavljate samu aplikaciju prvi puta. I onda vam na mob šalju SMS sa aktivacijskim kodom. Doslovno ~ minuta posla ak sve podatke znate.

PBZmToken - odete na PBZ internet bankarstvo (staro - PBZ365@net), i idete na stranicu za redistribuciju. Easy peasy.

za mZaba app - isto se ulogirate u internet bankarstvo, idete na mtoken -> promjena i onda vam pokaže indetifikacijski i aktivacijski ključ.

za PBZov mtoken i mZabu doduše trebaju dva mobitela (stari na kojem ste ulogirani i novi )

Jer ono, putem tokena na starome se logirate, unosite Apl2 i sl.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote