View Single Post
Staro 23.10.2018., 18:26   #4362
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
"razliku u cijeni bolje popit" , ultra detalji me nikad nisu dirali
rx470 od MSI-ja koju sam uzeo je isto super tiha , a i bar 7°C hladnija od furya (76°C vs 69°C)
ima i garancije jos pol godine..

Polaris mi je ovo prvi pravi. RX 460 me razocarala pogotovo jer previse trotla,a i da ne trotla, mrvicu je ipak pre slaba.
Uglavnom rx 470 (iako je moja blize rx480 ) se pokazala puno puno kompletniji proizvod , rekao bih budget best buy na rabljenom trzistu ovako na prvu
-->
To je onaj koji cesto zica popuste i nateze se po ducanima?

Ja se igram s rabljenima, malo probam da vidim kako sta radi, i nakon sto me prodje mjenjam.. Ako nista za razliku od mnogih ovdje mogu reci da sam hrpu toga i probao , a ne samo citao tudja tesiranja..


Uglavnom razlog zašto zadržati fury:
jača je od rx470
za moj monitor 1080p freesync idealna i za ultra detalje
nitro+ koju imam je super tiha tiha

Zašto zadržati rx470:
ne igram više igre koliko bih želio, fury samo gubi na cijeni ako stoji
rx470 zadovoljava moje potrebe --> "razliku u cijeni bolje popit" , ultra detalji me nikad nisu dirali
rx470 od MSI-ja koju sam uzeo je isto super tiha , a i bar 7°C hladnija od furya (76°C vs 69°C)
ima i garancije jos pol godine..

Polaris mi je ovo prvi pravi. RX 460 me razocarala pogotovo jer previse trotla,a i da ne trotla, mrvicu je ipak pre slaba.
Uglavnom rx 470 (iako je moja blize rx480 ) se pokazala puno puno kompletniji proizvod , rekao bih budget best buy na rabljenom trzistu ovako na prvu
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 23.10.2018. u 18:31.
Eladio je online   Reply With Quote