View Single Post
Staro 16.10.2018., 20:12   #2714
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Prvom prilikom, pričvrsti(te) sve kaj se može, čak i ladice za diskove koje su "prazne" ili ih jednostavno makni(te) van iz kaveza. Dodatni/neiskorišteni kavez također možeš maknuti. Uglavnom, na nekolicini R4, R5 i pokojem Arc modelu sam složil po istom principu ko i kod sebe i nema problema s vibriranjem diskova. Kaj se samih recenzija tiče, mislim da se rijetko ko uopće udostojil staviti više od 1x SSD + 1x HDD kombinacije, tak da je potencijalno vibriranje veće količine diskova i općenito rezoniranje izostalo kao generalna opaska.
Citiraj:
Autor slack Pregled postova
Ako je kod tebe takav slučaj, onda ne znam što su kemijali s TUF B350M-Plus Gaming pločom. I još ovo "gaming" u nazivu, dobro da nisu nazvali po nekom igraču kao što ima Asrock - "Fatality". Još samo grafičkama treba staviti "gaming" u naziv. Jebeni markentigaši.
Nažalost, danas više ništ nije sigurno kad su pitanju proizvođači hardvera. Ja sam se prije kupnje premišljal između Prime X370-Pro ploče kakvu ima Manuel Calavera i ove ROG Strix B350-F Gaming, da bi naposljetku izbor pal na B350 model, mada realno Manuelova X370 je bolja/opremljenija ploča kad su u pitanju OC mogućnosti. Regulacija ventilatora (2x CASE FAN + 1x CPU FAN) funkcionira bez problema, tj. IMHO BIOS/UEFI kontrola je podjednaka mojem prijašnjem ASRock Z87 Extreme4 modelu, koji je također od prvog dana radil bez greške. Zapravo cijela popratna prijašnja konfiguracija je (još uvijek) u funkciji kod dvoje školaraca iz familije.

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 16.10.2018. u 20:17.
The Exiled je online   Reply With Quote