View Single Post
Staro 30.05.2011., 17:59   #106
ante86
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
MagazinRS - ne postoji bolja, jeftinija te uslužnija trgovina od njih.
Otkrio sam ih prije 3 godine, sasvim slučajno, nisam ni znao da postoje iako su od mog kvarta udaljeni samo 2 tramvajske stanice, kada sam kupovao eksternu zvučnu karticu. Btw kartica dan danas još uvijek radi, i to fenomenalno, iako bi trebala biti šrot te ju još uvijek imaju u ponudi dan danas.
Žao mi je što sam ih skroz zaboravio kada sam kupovao laptop, pa sam ga kupio u mikronisu, iako i za njih imam pohvale iako nemam previše iskustva s njima, uzeo sam 2 - 3 proizvoda i mislim da sam laptop dosta više platio nego što bih ga platio u Magazinu.
U ovih 3 godine u Magazinu sam kupio oko 15-ak proizvoda, što od zvučne, apc produžnog, kablova, eksternog harda, printera, recivera, i neznam čega sve još, ponekad zatražio savjet prodavača što mi je bolje uzeti, sve dan danas radi i sve sam dobio odmah isti dan iza 15h ako sam nazvao do 11h ujutro, nikad niti najmanjeg problema s njima, a uz to su medju najjeftinijima u Hrvatskoj, poželio bih im samo da tako nastave, da se nikada ne pokvare i da se ne proširuju nikada, nego da uvijek ostanu na onom mjestu, mali zavučeni prostor u prekratovoj ) (kao hg spot - dok su imali samo jedan mali dućan u središću, bili su najjači, čim su se proširili, propali su na svim poljima, od trgovine, do radnika, ljubaznosti, uslužnosti, skladišta, čekanja,,...)
Međutim, nikada nisam naručivao preko web-shopa jer mi je trgovina blizu, naručim telefonski, dobijem sms skoro uvijek par minuta prije 15h i odem po to, dam pare i pjevam borbene.
A što se tiče mailova, tu sam isto bez riječi, mislim da Mario uvijek odgovara, poslao sam par upita i dobio odgovore u roku od 15-ak minuta, kad već i zaboravim da sam poslao, svaka čast.
Zadnji put sam bio kod njih danas, kad sam nosio da mi očiste laptop od prašine, pošto se nisam htjeo zaje**vat s otvaranjem, pa sam pitao njih da li to rade i rade, i to za jako male i smiješne novce u odnosu na druge, lap uredno radi ko urica nakon 2,5 godine i sad se ne grije ni najmanje.
Budite uvijek isti!
ante86 je offline   Reply With Quote