View Single Post
Staro 16.10.2010., 16:30   #49
Fallout
Registered User
 
Fallout's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor axel007 Pregled postova
Vrlo loša iskustva,prešao pola grada nakon dobivene informacije da se laptop koji trebam nalazi na stanju,te da mogu doći po njega,te nakon dolaska dobivam informaciju,da isti nije raspoloživ jer je rezerviran za nekog drugog a kolega koji mi je rekao informaciju nije dobro pretražio bazu.Nije smrtni grijeh,ali je neprofesionalno.

ocjena 3
Molim Vas da navedete kada se to dogodilo jer se ne sjecam da je netko narucio laptop i da nakon dobivene informacije da je laptop stigao, nije mogao preuzeti.. Svaki laptop uzimamo iskljucivo po narudjbi u dogovoru s kupcima. Oni koji ga ujutro naruce, ukoliko ih uvoznik ima na stanju popodne ih ceka spreman u nasoj trgovini tako da je nemoguce da je netko od nas rekao da mozete doci po njega, pa ga onda nismo isporucili.... Mi radimo od 2005.g. i nikada se nije desilo da kupac nakon sto dobije potvrdni SMS da mu je stigla roba, ne moze preuzeti robu prilikom dolaska u trgovinu...

Ispala je nazgodna situacija jedino s LifeView LV6TMPVR4 prijemnicima, prvi puta od kada radimo se desilo da doslovce u 1h prodamo 10kom prijemnika. Desilo nam se da dvije stranke (jedan moj prijatelj i tata od decka s foruma) nisu uspjeli dobiti svoje prijemnike jer se nitko nije ni u snu nadao da ce biti ovakva potraznja, a i uvoznik je za cijelu Hrvatsku narucio samo 100kom, i svakom prodajnom partneru dao samo 10kom.. Jos jednom velika isprika za propust, no eto desi se.. Dolaze opet za 4 dana

btw hvala svim forumasima na pozitivnim i negativnim kritikama, ne stignemo stalno pratiti sto se tipka, no tu i tamo znamo pogledati.
Sto se konkretno ovog laptopa od G-mana tice, desilo se da je posta putem izgubila paket (nama se vec drugi put to desilo, prvi puta smo im oprostili, no necemo i ovaj put!)
G-manu je za Ponedjeljak narucen novi laptop i bit ce poslan In Timeom u nadi da ce u Utorak biti kod njega

Lijepi pozdrav svima

Mario aka Fallout,
MagazinRS

Zadnje izmijenjeno od: Fallout. 16.10.2010. u 16:38.
Fallout je offline   Reply With Quote