View Single Post
Staro 14.10.2010., 23:42   #43
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
znam da ne zelis ovo cuti, ali meni je bas nedavno jedan paket pogubljen na putu od glavne poste u sisku prema kupcu.

uglavnom: ajd do poste, pa oni provjere. pa ajd jos jednom, pa opet nesto provjere, dalje nista. odmah pitam za potraznicu, pa me zenska razveseli da moram sacekati 10 ili 15 dana od dana kada je poslano, pa da tek onda mogu ispuniti. ajd treci put, ispunjavam potraznicu i placam im potraznicu (ono, 5.40 kn za ono sto su oni sjebali....). i onda cekanje .

uglavnom #2, proslo je preko mjesec dana od kada sam ispunio tu potraznicu, jucer stiglo rjesenje da je zagreb odobrio povrat iznosa, danas podigao i moram covjeku uplatiti pare sto nije dobio - nista. tako da ono, moze biti ali i ne mora biti da ce naci paket. ja se toplo nadam da ce tvoj naci, i to sto prije. u suprotnom se probaj dogovoriti sa magazinomRS da ti daju drugi, jer ovaj tako svejedno nije niti dosao do tebe. njima ako se vrati laptop - odlicno, u suprotnom dobivaju novce tj navedenu vrijednost paketa.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote