View Single Post
Staro 14.10.2010., 22:31   #39
G-man
Premium
Moj komp
 
G-man's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Makarska
Postovi: 147
Pare sam uplatio(5000Kn) u ponedjeljak ovaj me nazvao iz firme, rekao da je sve ok i da ce poslati odmah.
Uglavnom to je treblao stici jucer najkasnije posto je rok 48 sati no stiglo nije.
Zvao sam ovog u magazin rs i rekao mi je da je to poslano da mu nije jasno, pa sam zvao postu i dao im broj posiljke i vidila je ova da je primljeno u zagrebu u ponedjeljak znaci ovaj je stvarno poslao, jer san se vec bio pripa da me nije neko sjeba za pare.
Uglavnom u posti su izgubili taj paket, i sad su napisali nekakvu potraznicu kako vec... Rekli su mi da ne brinen da ce ga naci, i da ce potrajat koji dan
Kakva je uopce sad procedura, ima iko od vas iskustva s ovakvim slucajevima, ocu li vidit ja taj laptop i kad sta mislite?
Imam li ja ikakvo zakonsko osiguranje u ovom slucaju? Uplatnicu da sam uplatio novce naravno imam.
Koliko bi mogla trajat sva ta procedura, cuo sam negdje da je rok 30 dana ako ne nadu posiljku da tek onda vracaju novce. Dali ja mogu zahtijevati od magazinaRS da mi posalju drugi laptop ili? kakva su moja prava ovdje ako netko zna?
__________________
CPU P4 3,2 prescoot
MBOAsrock p4i65gv
GPUeVGA 6800GS
RAM1GB CORSAIR VALUE + 256 MB KINGMAX
G-man je offline   Reply With Quote