View Single Post
Staro 05.08.2010., 18:36   #140
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Marko Ford Pregled postova
Nego firmovlasniče, reci ti meni nešto oko plaćanja, a i ne samo meni, nego i ostalim nevlasnicima kreditnih kartica:

Jel se tebi, tj. tvojoj tvrtci može platiti preko tekučeg računa putem net-bankarstva?

Mislim, večina stranih firmi odobrava takve transakcije - iporuka nakon plaćanja ofkors - pa me zanima kako ti stojiš s time?
Mi ionako kartice primamo samo ako dodjete u poslovnicu, tako da način plaćanja je ili virmanom ili solarno...
Dakle kao što i piše u nekom od mojih postova...narudžba ide na način da vi naručite što želite sa cjenika, dobijete ponudu sa svojim brojem, platite ISKLJUČIVO virmanom (bilo direkt u banci ili preko netbankinga sasvim svejedno) i čekate isporuku. Obavezno je na uplatnici pod "poziv na broj" upisati broj ponude. I tada mi znamo točno što ste uplatili, a i vi imate dokaz da ste uplatili po toj i toj ponudi, i ne može doći do zabune.

Citiraj:
Autor mhadina Pregled postova
prst gore

Dobro se raspitajte oko uvjeta garancije jer ta EVGA ne želi imati posla s nama s Balkana ako idemo diretkno na njihove shoppve pa možda ima neki razlog reducirati rok garancije.
hvala
Garancija za apsolutno svu robu sa cjenika "ostale marke" je 2 godine, bez obzira koliko ta roba ima garanciju u nekom d naših trgovina ili negdje vani. Dakle 2 godine, ni više ni manje, i to vrijedi za SVE artikle sa tog cjenika, pa tako i EVGA matične
Jedino Noctua i Coolink imaju 6 godina, ali oni su na drugom cjeniku, isto kao i Rasurbo koji isto ima 2 godine.

Citiraj:
Autor MP7 Pregled postova
vjerojatno može
isto kao kad ti netko pošalje ponudu i ti recimo virmanom uplatiš u pošti npr.
tako i sa netbankingom, samo popunjavaš broj računa i te stvari koje su bitne i gotovo, mislim nisi mene pitao ali po meni vrlo vjerojatno može
A to što kažeš za vas ''nevlasnike'' kreditnih, pazi oni ti pošalju ponudu ti ideš u poštu i uplatiš svotu, opet dobro, općenito kreditna ti ni ne služi ničemu s oprićem ako sam dobro shvatio, čovjek je napisao kao to ide u jednom postu

P.S. šteta za ovo tek do kraja 9. mjeseca, meni baš neki dan sjela lova i sad čekanje malo previše je to dva mjeseca :/
Točno tako. A što se tiče čekanja...i ja bi volio da je prije...ali jednostavno zbog svih troškova koji idu uz to ja moram skupit kvalitetan broj narudžbi, tj ukupnu cifru, i s obzirom na trenutni interes treba neko vrijeme da se to ostvari. Pa tako ovaj put procjenjujem da će to biti do kraja 9.mj. Još je i ljeto sada, što znači i manje interesenata itd. Naravno da ako bude narudžbi se skupilo prije da ćemo mi prije riješiti i robu, ali za sada stoji ovako.

Opet napominjem...taj rok vrijedi za ostale brandove, a Za Noctu-u, Coolink i Rasurbo, za koje smo generalni zastupnici, tu roba stiže jednom mjesečno redovito i uvijek ima i nešto viška naručenog.
miki1981 je offline   Reply With Quote