View Single Post
Staro 25.09.2009., 15:30   #106
Serafian
D&D
Moj komp
 
Serafian's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb - Jastrebarsko
Postovi: 155
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
1) Links ga nije proizveo
2) Links ga nije zapakiravao
3) Savjestan kupac će provjeriti prije montaže što treba imat a što ima

Najbolji su mi takvi likovi-oni su to kupili tamo i oni to nek izvole riješit...alo,kuc kuc...pa oni to samo prodaju...Ak kupiš vešmašinu u pevecu misliš da je pevec dužan to složiti? Ne-ideš u ovlašteni servis s njom...tako je i sa ovime ovdje.
lol, oni to samo prodaju... pa u tome i je stvar, ajde si ti ljepo uzmi jednu od linksovih garancija i računa pa pročitaj šta piše...

to ti je isto ko da ja od tebe kupim komponentu koja rikne i ti mi kažeš jebiga ja sam je kupio od susjeda odi se svađat s njim... da ziher...

po zakonu links mora reklamirati ono što prodaje, ti nemoraš kontaktirati niakavog dobavljača ili proizvođača jer ti si to kupio od linksa a ne od corsaira....

šta se tiče šerafiča reko sam ne znam to je granični slučaj u kojem bi mogli biti krivi i jedni i drugi ali zato postoji inspektorat koji će odlučiti... a šta se tiče usb-a mislim da bi ga trebali reklamirati osim ako se baš ne vidi na gumi da je oderana ili zarezana, pa moglo je ljepilo odpustiti čemu nije kriv kupac... šta su davali garanciju 10 g ako toliko uređaj neće izdržati

e da i nije corsair dao garanciju 10 g nego links, links je mogo dati i 2 godine...
primjer su ti bfg-ove grafe, koje često imaju life time warenty ali hrv dućani daju samo 2 g...
Serafian je offline   Reply With Quote