View Single Post
Staro 25.09.2009., 10:41   #103
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor hello! Pregled postova
Ok moram priznati da ne kužim ovo sa stickom...garancija kaže da će uređaj raditi ispravo i prema specifikacijama 5 god il kolko već, ne da će ostati isti 5 godina...pa nije predmet reklamacija marketing...sad oni reklamiraju tamo da je on mrak stvar i pun titana i ti ga spigaš..jel radi?....radi...onda šta? Pa meni vele na coca coli da kad ju pijem radim brrrr pa ništa od toga šta da ju reklamiram?
Nemorate odmah flameat sad samo me zanima logika rasprave...
Znaci ti bi bio zadovoljan da ti boja na autu pocne se flekat, a vrata visit sve dok vozi iako je u garantnom roku?
Nje ovo ogrebotine na usb konektoru ili izbrisala se slova sa gume vec greska u designu i marterijalima upotrebjenim kod funkcionalne stvari.

Btw. ako se uredjaj reklamira kao vodotporan (i to ne splash, nego na uron) onda ostecenja zbog vodo-propusnosti idu u garanciju... )


Citiraj:
Autor vex Pregled postova
Ima li kakav način da saznam kakav je sad panel unutra, ne bih se nimalo čudio da su u m-sanu stpali prvi koji su imali pri ruci 21' panel, a da moj turbo panel s odzivom od .0.04352 milisekunde koji je koštao 6 somova kn uopće nije unutra ???

Mozda pise u secret menu nesto, no sumnjam. Probaj naci kako se dolazi do njega na tom modelu.
Druga mogucnost ti je da ga otvoris.. no pazi mozes izgubiti garanciju s tim....

Fora je da ako je slika kao sto si imao prije onda se ne zamaraj jer 99.99% je isti.
Alfa_R je offline   Reply With Quote