View Single Post
Staro 28.05.2019., 09:53   #1390
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Glorious Model O hvale na sve strane, a kako i nebi kad je ekipa iz Gloriousa slusala sto ljudi govore i sto bi zeljeli vidjeti na svom idealnom misu. Vecina je ocito trazila:

- lagani mis
- lagane tipke (primjer losih tipki su popularni Zowie fk modeli koji su imali pre tvrde tipke)
- siguran ambidextrous dizajn koji omogucava sve vrste gripova
- lagani savitljivi (paracord) kabel posto sloziti lagani wireless mouse kosta, sto se vidi kod g pro wirelessa

Jedino sto se Gloriousu zamjera je "neoriginalnost", sto je meni osobno blesavo jer kako napraviti nesto originalno ako uzimas sve ono najbolje o drugih miseva. Druga stvar koju ljude zanima je sama kvaliteta misa i kako ce se pokazati nakon duzeg koristenja i da li ima nekakvih serijskih mana.

Imam frenda koji je fanatik za misevima pa sam imao prilike isprobati hrpu miseva (malo bi se zamijenili) pa se moze reci da imam dosta iskustva po pitanju miseva, sad uskoro ovom drugom stize Model O pa cu i njega nazicati da se malo zamjenimo ( ) pa mogu kratki osvrt ovdje ostaviti.

Netko je spomenuo kako je kabel na Model O misu nesto najblize wireless dozivljaju, nisam sad citao cijelu temu i da li je itko spominjao takve kablove, ali oni postoje vec duze vrijeme i mogu se ugraditi u vecinu miseva. Radi se o paracord mouse kablovima i nakon sto sam isprobao frendov Logitech G pro wireless kabel na mom g303 (unatoc bungee-ju) me poceo zivcirati pa sam narucio paracord odavde koji bi trebao stici ovaj tjedan pa javim misljenje.
guerra je offline   Reply With Quote