View Single Post
Staro 11.01.2012., 16:16   #228
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Riječani - tražim posao-hobi!

Pozdrav svima! Ovo nije tipičan oglas za posao ili slična pizdarija (imam 21 godinu i student sam), zato sam tu i to smjestio, dakle ne tražim nešto ekstra, kancelarijski posao i deset iljada platu... više tražim neki hobi, posao i to sve nudim besplatno odnosno, svoju fizičku energiju prepuštam ko di šta kome treba - na usluzi, ako kopate kanal ispred/iza kuće, javite se, rado ću vam pomoći (inače živim kod kazališta u Rijeci), ako treba nešto nositi (namještaj ili slične pizdarije) - javite se, ako treba štemati - javite se, farbanje, gledam po molu longu, ima masu ribara, renoviraju barke i mreže - ako ima kakvog takvog, bila bi mi čast raditi tako nešto uz more, na otvoreno... ne mora da vam bude neugodno, nego, eto - ako trebate nekog jakog i glupog , ja sam za. Bilo koji oblik fizičkog posla - ja stojim na usluzi (odnosno, vi meni radite uslugu, objasnit ću dolje zašto)... u Rijeci sam inače od ponedjeljka i petka (vikendom ne) i s time da imam predavanja na faksu od 16 do cca. 20 sati, dakle skoro svi radni dani kroz cijelo jutro sam slobodan i na raspolaganju. Ne treba mi ni kuna naknade, nula, ništa, zero (pivo može).

Zašto sve to? Eto tako, imam viša energije, nemam šta raditi - pa sjednem i razmišljam o glupostima, osjećam se beskorisno ovdje u Rijeci, poput nekog jebivjetra (jer me ovaj faks nikako ne zaokuplja a predmete prolazim), dakle, stvarno ne mora biti neugodno - sve usluge kakve sam gore naveo i slične nudim potpuno besplatno. Neki psihički, stacionaran posao me ne zanima i ne dolazi u obzir, želim se vratiti mrtav umoran doma. Praktički vi meni radite uslugu.

To bi bilo to od mene zasada, nadam se da će admini pustiti ovu temu, ako imate kakvih preporuka ili savjeta a i možemo na PM. eto, budite pozdravljeni, živi i zdravi i nasmijani. (molim bez troll linkto:mojposao i njuskalo)
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote