View Single Post
Staro 27.06.2010., 14:41   #4
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor [GOW]Nec Pregled postova
Ako su ga ugasili, kako si ti mogao natući ostali iznos duga, čak veći nego onaj kad je stick korišten..?
A da se ti malo žališ, usput ih iz dobre volje obavijestiš da bi mogli dobiti kaznenu prijavu zbog simuliranja računa pa vidiš kako dišu?

Koliko ja znam, trebao bi platiti ono što si potrošio, naravno, plus ako su već isključili stick ostatak svote u dogovorenoj tarifi do isteka ugovora.
Da, ali pazi ovo.....mi taj USB nismo koristili svo to vrijeme! Ovo sto su oni naveli mi nikada nismo ni mogli potrosit kada je:

1. Ugasen stick posto nisu placena dva racuna
2. Svo to vrijeme je stajao u kutiji
3. Cak je i kartica bila van njega u posebnoj kutiji
4. Cak ni memorijska kartica nije bila u njemu

Tako da na koju foru ja mogu dobivati racune od nekih 400 ili 600 kn ako je net ugasen, stick ne radi i stoji u kutiji!?

Vec sam raskinio prije onaj njihov HB vise od godinu dana prije roka + jos su oni meni platili neke stvari pa mi se sve cini da ce biti i ovdje isti slucaj!

Jer ne ide mi u glavu kakvi su to racuni, pogotovo ako su ti oni sami iskljucili radi neplacanja internet i ti si taj USB spremio u kutiju te ga ne koristis pa oko dvije godine!?

Sutra idemo tamo vidjeti sta ce biti sa time...pa sam zato pitao ovdje dali tko ima slicna iskustva?

Hvala unaprijed!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote