View Single Post
Staro 11.11.2018., 20:49   #84
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
/CUT/
Provjeravate li svi za svu robu koju kupujete dali je ta tvrtka legalna, jesu li računi legalni i uvažava li to naša inspekcija? Pa posao inspekcije je da tvrtke koje ne posluju po zakonu kažnjava a ne kupce koji ni na koji način nemaju mogućnosti utvrditi više od onoga što im je po zakonu moguće saznati o tvrtki koja mu prodaje robu. Obaveza kupca je imati legalan račun kao dokaz da je robu legalno nabavio. Sve izvan toga je stvar inspekcije, koja neće naganjati e-bay, već tvrtku koja je tu robu prodala ako je nešto izvan zakona.


/CUT/
Piše se "da li" kao upitni oblik, "dali" je prošlo vrijeme glagola DATI (Dali su nam kobasice za doručak.)

Ovo na kraju što sam boldao, ako smatraš da stvari stvarno tako funkcioniraju onda si me ostavio bez mogućnosti daljnjeg komentiranja. Svatko tko ima imalo pameti u glavi lako zaključi da ti u tom slučaju ionako ne gine nabavka nove licence a za kaznu "poreske" pročitaj prethodne postove i iskustva kolega pa sam izvedi zaključak.
I molim te smanji prored jer tvoji postovi izgledaju kao da ih je pisala teta s placa.
Sinac je offline   Reply With Quote