View Single Post
Staro 18.02.2018., 22:19   #3611
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Samo pogledaj tu i tamo za one "evga crne fleke od nekog ulja".. Slucajno vidjam na mining forumima zadnje vrijeme... znam da ih ekipa ne voli rokat 24/7 jer vrmovi doslovce pucaju :/

Primjer.

VRM rikavela
Micek, ne bum branil EVGA-u sada, ali ovi linkovi ti malo ne štimaju.

Prva grafa, koja ima oznaku 11G-P4-6393-KR ti je 1080Ti. Ne znam što bi to trebalo biti, ali meni se čini kao da se thermal pad otopio događa se, pogotovo ako je zaklana Furmarkom bez adekvatnog protoka zraka.

Nadalje, GTX 1070... isto što ti je objasnio Xulos, imao sam i ja. EVGA prihvaća SVE kartice koje nemaju thermalpadove natrag na RMA, bilo skurene bilo one koje rade. Čak i one koje rade, neće se skuriti ako se ne kolju Furmarkom u zatvorenom kućištu.
EVGA na sajtu ima tool gdje ukucaš serial i vidiš je li na tvojoj kartici updatean BIOS i imaš li thermal padove.

Sa inače No.1 overall iskustvom sa njihovim RMA servisom globalno, rekao bi da je neki foul play bio u igri. Mislim, lik je POTRGAO GTX460 1GB kad je cooler skidao da zamjeni pastu, poslali su mu drugu za 32 USD... Tako da ne znam baš da bi lika odjebali samo tako.

Ali dobro, sto ljudi, sto čudi
Brko je offline   Reply With Quote