View Single Post
Staro 14.01.2009., 23:37   #1503
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Ovo je samo za 37" modele, 42" modeli imaju 1024x768



Koliko vidim ti djelis savjete, pa te ocigledno zanimaju kad si isao u nabavku jednog takvog "glupog televizora"



Nije problem sto nisi duboko u tematici vec sto poslije jasno objasnjenih pojmova i 50 stranica ovog topica gdje se zaista dotakla HDTV tehnologija od prvog posta do posljednjih tancina, pogotovo oko gustine pixela i optimalne udaljenosti dolaze onakve izjave.

Ako si kupio 1080p 42" radi 1:1 pixel mappinga za pc to je tvoj izbor, za sve ostalo bila je vec rasprava na kojoj je tema apsolvirana.
nisam bas tako detaljno citao sve vase postove, nego ono sto me zanimalo...
To sto ti tvrdis da je moj televizor glup, je u najmanju ruku smijesno, a u drugu me nije niti najmanje briga.... samo bi mi bilo zao da sam isao slusati tebe pametnjakovica, i jedino sto bi mogao sad je brojati piksele po ekranu... ako ti od kockica vidis sliku tvoj problem i problem tvojih ociju.... Jer meni ta niza rezolucija ne pase, i ne mislim gledat televizor sa 5 metara, nego izmedju metar ipo i 2 ipo 3... Ovaj tv nisam kupio zbog nikakvih pixelmapinga 1:1 ... jer me uopce niti ne zanima nikakav pixel maping, nego iz razloga sto su me moje oci uputile prema Full HD-u.... Da nisam vidio razliku i da ne mislim igrat igre iz relativno velike blizine, ostavio bi u dzepu tih soma kuna... ti ocito bolujes od neke bolesti da moras biti najpametniji i da su jedino tvoje oci, razum, mjerodavni.... e pa da ti kazem.... NISU
Drugo, to sto ne baratam nekim mozda i osnovnim pojmovima, ne znaci da nemogu nekoga savjetovat, tim prije sto moje oci upravo i gledaju u taj predivan ekran, i nekoj neznalici poput mene bi i taj moj krnji savjet znacio vise nego tvoj jebeni pixelmaping i omjer gustoce kvantnih elektrona u matrici podijeljenih sa trecom potencijom od Ž...
adio
sh0kre je offline   Reply With Quote