View Single Post
Staro 20.09.2017., 01:27   #126
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
OK, ovo sada izgleda da je stvarno prevršilo svaku granicu normalnoga... dali su ti ljudi čisti ja jednostavno ne vjerujem, dali ima lijeka za ovo

Citiraj:
Poštovani,

ovo je s moje strane već četvrta po redu pritužba na Hrvatsku Poštu d.d. u vrlo kratkom vremenskom roku.

Ovog puta radi se o pošiljci: "UA398763008US".

Kako je vidljivo dolje, a preuzeto s https://ips.posta.hr/IPSWeb_item_eve...&Submit=Submit - danas je poštar "pokušao", ali svakako neuspjelo uručiti pošiljku meni, na moju kućnu adresu.

Zašto pošiljka nije uručena, o čemu je riječ? Ja sam bio kod kuće, "pokušaja uručenja" nije apsolutno bilo, nisam dobio nikakvu obavijest u sandučiću, telefonski poziv, niti bilo kakvu drugu poruku/obavijesti. Na samoj pošiljci, vjerujem da je vrlo jasno istaknuto ime i prezime, te točna i precizna adresa, kao i telefonski broj na koji me se može dobiti;

XxXxXx

- Nadalje, u Extra Information nije upisan razlog zašto pošiljka nije uručena. Dakle, pošiljka uspije sasvim uredno iz Amerike stići do Zagreba, iz Zagreba do Rijeke, iz Rijeke do XxXxXx, ali problem nastaje jer u XxXxXxj pošti ne znaju gdje se nalazi XxXxXx? I za to postoji rješenje, a to je moj telefonski broj koji je napisan na pošiljci.

Ljubazno molim za hitno očitovanje i dostavu na moju adresu pošiljke unutar 0-24h.

Ukoliko se pošiljka vrati pošiljatelju, a pošto su ovakve neugodnosti prevršile svaku mjeru, biti ću primoran podignuti privatnu tužbu.


19.9.2017. 9:20:21 Croatia XxXxXx Send item out for physical delivery (Inb)
19.9.2017. 16:48:49 Croatia XxXxXx Unsuccessful item delivery attempt (Inb)
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote