View Single Post
Staro 26.12.2010., 13:33   #22
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor danij3l Pregled postova
jesi kupio taj kingmax ? ajd ako jesi pls nabaci bench s moba i ako je moguce iz nekog citaca kartica
Nisam, jos se nečkam jer čekam da srede data2ext mod za moj dell streak, pa ću uzet..

280kn za 16gb class 10 karticu mislim da nije puno

frend mi ju je uzeo za svoj HD2 samo zato da mu ja stavim android gore i radi fenomenalno!!

a njega nemogu tražit da nabaci bench

ali mogu ti reć da kada sam kopirao backup sa stare kartice (class 4) na ovu od 10 .. prijenos je letio .. i osjetno brže je pisao na tu karticu nego sto je citao sa class 4 sandisk...

vjerojatno cu je uzet sad ubrzo...

a oni sa desire-ima koji imaju malo unutarnje memorije za instalaciju aplikacija toplo preporučam ovu jer su prisiljeni instalirat app2SD

edit:
@Ordem:
zašto 500kn??? gore je cijena na linku bila 280kn.. sad ima novi link ( http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...m=200557975902 )
frend mi ju uzeo i nije nit carinu morao platit
još ako šaltaš po MP3cama nema boljeg izbora
Jesi probao HP usb format utility??
Taj čuda radi, samo da ti ju komp preozna.. možeš i velike fat32 particije raditi i šta god ti padne na pamet

edit2:
Evo upravo ju naručio preko linka samo zbog danij3l-a, pa da mogu bench nabaciti
samo se strpi 10ak dana da mi stigne hehe
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!

Zadnje izmijenjeno od: LorD ClockaN. 26.12.2010. u 13:40.
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote