Tema: Putovanja
View Single Post
Staro 20.12.2006., 16:56   #3
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
uf dosta sam putovao. necu biti opsiran kao ti ali evo da navedem barem...

- Rim. autom. bilo vise-manje ok. grad se stvarno ima kaj gledat, ali ono sto se nema gledat je smrad, prljave ulice, gadni talijani.. fuj. nisam bio previse odusevljen upravo zbog tih stvari koje kvare dojam
- venecija. autom. puno puta. prvi put je tu bila i firenca ukomponirana...
- gardaland, 2 puta. autom i busom. sto jos reci
- Geneva, Paris, Disneyland, Lyon, Azurna obala. 15 dana, autom. oduševljen
- Prag. 2 puta. oba busom, oba na ~5 dana. super grad. jedan od rijetkih europskih u kojima bi mogao zivjeti bez problema.
- Ghent (Belgija) autom i avionom. drugi grad koji me toliko odusevio jednostavnoscu i pozitivnom energijom u kojem sam pozelio zivjeti.
- Augsburg - Legoland. vlakom s curom. Augsburg nimalo poseban po icemu. Legoland pravi dozivljaj...
- Beč 2 puta, autom i vlakom. oba puta fenomenalno. grad super. Austrijanci mi doduse nikako ne leže
- Novi sad (Exit), vlakom. A kaj da ti velim - jeftino . 5 dana krsa, loma i je...nja keve.... bas odlicno. ove godine me pare ubile u pojam
- Hrvatska, autom, cijela. ali bas cijela. od Vukovara, Osijeka, Vinkovaca, Broda, Siska, Krizevaca, Zagorja i Medimurja do kompletne Istre, Like, Kvarnera, cijele Dalmacije i 90% vecih otoka (na Bracu i Rabu nisam nikad bio).

putovati je super. putujem stalno. nije mi se jednom dogodilo da se vozikam s curom sa 150kn u depu i samo skrenem na obilaznicu, pa na kucice, pa.. ko zna gdje
mat je offline   Reply With Quote