Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 14.01.2018., 20:48   #9198
hrca
...(=_o)...
 
hrca's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Osijek/Đakovo
Postovi: 401
Pošaljem ti link na pm. Pa moraš obratit pozornost da su to subwooferi zatvorenog tipa (nema bass reflex rupe) pa ne prave toliki bum bum (manje snage na niskim frekvencijama) ali su zato puno brži i bolji su za slušanje glazbe i ne prdi...iako uopće nisu loši za filmove...

Kod mene je situacija da su mi zvučnici u dnevnoj (40m2), ali je ona povezana s kuhinjom i hodnikom pa je to onda oko 60ak kvadrata ukupno...iako subwoofer sasvim dobro odrađuje posao...kontam da bi mi dobro legao još jedan takav da malo još pojača...ovo sve pričam u situaciji kad gledam filmove...dok mi je za glazbu sasvim dovoljan...niti pojačalo niti prednji mogu više

Trenutno mi je sub bliže prema sredini sobe...da ga prebacim u kut vjerujem da bi još malo pojačao...

U dogledno vrijeme bi htio nabavit neko izlazno pojačalo za prednje da malo rasteretim reciever jel vidim da se počne mučit kad to sve pojačam

B.K. Elektronics ima sub s bass reflex rupom...a to je onaj monolith i monolith plus, a potonji ima 50 kila i dostavljaju ga na paleti...kontam da taj razvaljuje u filmovima
hrca je offline   Reply With Quote