View Single Post
Staro 23.12.2017., 15:00   #12
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Evo ja kao zaposlenik doticne firme mogu par komentara jer vidim da se tu laprda napamet:

- prije svega ove price o 200 adresa dnevno su gluposti koje ce izvalit samo budala. Dapace imamo par vozaca koji rade iznad 70 adresa i to su ujedno i ljudi koji su imaju najmanje radnih sati u tjednu
-firme nas koriste jer trenutno u rh nema nitko kapaciteta da odradi toliko paketa u jednom danu. Slusam gls ovakav,dpd onakav,in time mrak a zajedno nemaju paketa kao mi
-manjak ljudi je ne postoji brojcano vec je upitna kvaliteta istih. To je nazalost problem najvise ovdje u Zg jer ljudi koji bar malo pismeni i radišni jednostavno nema. Područje Istre je također pogođeno sličnim problemom. U Dubrovnik smo morali preseliti ljude iz unutrašnjosti da bi napokon našli radnu snagu (Du je grad koji je jednostavno poguban za poslodavce-place vozaca wu abnormalno visoke za ono sto se nudi)
-kad vec citate komentare po netu o uzasnoj usluzi slobodno googlajte u kakvom je stanju industrija paketne dostave u cijeloj eu. Trziste raste svake godine 15% a radne snage nigdje na vidiku.
-i zadnje, broj paketa za privatne osobe je ove godine bio abnormalan. Na podrucju zagreba zadnjih mj i pol voze se dodatnih 15tak ljudi i opet se ne moze sve dostaviti.

Prosle god nismo znali sto je black friday a ove nam je samo od jednog posiljatelja doslo 9000paketa kojinsu prodani taj vikend


Edit: vi sto se veselite kaj je ups preuzeo a2b, mala napomena...moji (lošiji) vozači su se zaposlili tamo )))))
Plus slobodno također googlajte rhea doo i njihov velebajan podhvat zvan fedex...
__________________
A bu bu....

Zadnje izmijenjeno od: goc_mails. 23.12.2017. u 15:11.
goc_mails je offline   Reply With Quote