View Single Post
Staro 21.12.2010., 16:48   #949
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ne vidim kakve veze ima lokacija i način kupnje, ako su ti prodali neispravnu komponentu. Zar je, po vama, dopušteno prodavati neispravne komponente u trgovini, a na daljinu se to rješava u roku max 7 dana? Znači sistem je ovakav: kupim na daljinu, ne valja, vratim i dobijem novo. Kupim u trgovini, ne valja, vratim i "čekaj servis, 'ko te jebe što si glup pa si kupio u prodajnom prostoru". Ako ne mogu isprobati komponentu u prodajnom prostoru, to je isto kao kupnja na daljinu. Vidiš jel valja tek kad stigneš doma. Ako ja nešto kupim i neispravno je, donesem nazad i ne daju mi novo, ići će na kirurško vađenje navedene komponente iz određenog dijela tijela . To će ići na taj način, dok ne nalete na nekog malo luđeg. Samo će jedan dan pisat u novinama: "Iznerviran lošim kupac-prodavač ponašanjem, bacio bombu u prostore protisa. Doživio sam pucnjave i zbog manjih stvari. Već i vrapci na grani znaju da su ljudi sposobni svašta napravit, ako ih pritisneš, a ovi stišču sve-u-16.

Edit: samo da ne bude nesporazuma, ja nikome ne prijetim, niti želim prijetiti. Samo ukazujem na očite probleme. Ja smatram glavnim problem krivog shvaćanja svijeta određenih ljudi. Niti smo mi ovdje zbog protisa, niti živimo od protisa. Protis je tu zbog nas i žive od nas. Kad to shvate i počnu se ponašati u skladu a time, bit će bolje svima.

Zadnje izmijenjeno od: D1viry. 21.12.2010. u 17:03.
D1viry je offline   Reply With Quote