View Single Post
Staro 23.01.2021., 15:55   #1307
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
@ Crossbow1325 Imaš prevelika nadanja / ocekivanja.

1. Netko sa tim slusalicama na forumu koji bi trebao vidjet ovaj post.

2. Netko tko ce imat svog slobodnog vremena da pokloni tebi, da te ugosti kod sebe ili pak da ide kod tebe.

To nikad nije 10 min to je min 30 min samo isprobavanja + treba oslobodit termin 30 min prije i poslije tvog odlaska.

A da ide tebi još i više.

Nisam reako da je nemoguce nego da je daleko jednostavnije i lakše izvediva opcija koju sam gore naveo.


@ mkey

Bone Conduction Aftershokz sluške su po onome cemu sam vidio sa Unbox Therapy videa, namijenjene onima koji žele biti svijesni svoje okoline u prostoru dok slušaju glazbu ili što god vec slušaju.

Te sluške nisu standardne nego one ako sam dobro shvatio one prenose vibraciju na sljepoocnu kostu za razliku od standardnih koji prenose zvuk u slušni kanal.

S njima istovremeno cuješ zvuk sa slušalica i zvuk iz okoline jer u uhu ili preko uha nemaš slušalice koje bi ti prigušivale ili totalno blokirale vanjski zvuk iz okoline.


http://www.goldendance.co.jp/English...onduct/01.html




Te po njegovim rijecima one su top za tu namijenu, ali ne mogu se uspoređivati po kvaliteti zvuka sa standardnim slušalicama koje idu na glavu ili u uho.

Nisi si napisao za što ti trebaju sluške (za trcanje / voznju biciklom / romobilom , za slušat doma / za gaming / tramvaj / dok hodaš ulicom itd.) tj. namijenu i uvijete pri kojima ces ih koristit.

Bez toga ti nitko ne može dati preporuku bilo cega.

Nije da se nešto previše kužim u sluške nit sam ih imao mnogo ali moraš nam dati / reci tvoje preference i namijenu korištenja.
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 23.01.2021. u 17:59.
Blue Spirit je offline   Reply With Quote