View Single Post
Staro 16.12.2007., 20:36   #38
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
'

Ja sam isto smokljan koji Nasdaq provjerava samo jednom u par tjedana da vidi stanje riže krupnog zrna. Cini se da je tu na pomolu nekakva ozbiljna integracija. Bliza ili daljnja, zelja ili realizacija. AMD kroz neke price koje iscitavam, podsjeca me na integracijske bravure prijasnjih zanimljivih VIA ambicija. Jedan AIW, taman da je najgori proizvod i dalje je visoko prepoznatljivo ime u ne bas malom segmentu.

Ali sve mi se cini da kao da nestaje potreba za zasebnim solucijama po AMD-u. Nesto se tu kuha... Jasno da to nece biti dominantno vecini power korisnika (potrebom ili ambicijama) ali dolazi vrijeme kad cemo na jednog maticnjachi imati kompletno racunalce. Ovakvi igraci gledaju barem 10 godina ispred sebe. Mozda se AMD samo na glas nakasljao o svojim nadolazecim planovima. U svakom slucaju, zalio bih za ATI-jevcima. Pravno gledajuci, valjda su vec samom prodajom postigli neku zastitu za sigurnost opstanka unutar AMD-a? Doduse sama priroda kupovine ATI-a nije mi bas poznata, pa mozda sam nesto i propustio.



Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
nadam se da nece zavrsiti kao 3dfx
Dosta mi tesko pada ovo citati. Posebno kad se cini da si ti jedini forumas koji ce stvarno imati presudnu rijec u razvoju svega navedednog (nije montaža) : >>>>>>>>>>
Dolazi vrijeme kad se na forumima prestaje pricati koliko tko ima Core-va, vec koliko tko ima Codiaca
Visage je offline   Reply With Quote